Блог

Back to Блог

Камуфляж на авто

Камуфляж на авто може дати друге дихання Вашому автомобілю, особливо якщо лакофарбове покриття вже має безліч дрібних дефектів. Щоб не витрачати час та гроші на фарбування авто простим, недорогим та оригінальним рішенням може стати камуфляж на автомобіль. Компанія Astart3d пропонує найбільший в Україні вибір дизайну камуфляжу авто, а також розробку індивідуального дизайну камуфляжних наклейок під будь-яку марку авто. Адже автомобілі чимось нагадують людей – у кожного свій вік, колір та характер, тому завдання наших дизайнерів зробити так, щоб камуфляж на будь-якому автомобілі виглядав гармонійно та стильно.

Якщо необхідно затягнути в камуфляж машинку для армії – немає необхідності у використанні дорогих матеріалів – плівок, розрахованих на термін експлуатації 1-3 роки, буде цілком достатньо. Можна вибрати будь-який камуфляж на нашому або надати свій варіант і ми протягом доби можемо надрукувати та заламінувати матовою захисною ламінацією необхідний Вам набір камуфляжних наклейок та відправити до будь-якої точки України Новою чи Укрпоштою. Для зручності при монтажі ми робимо частину камуфляжу в рулоні шириною 120 або 130см (підійде для монтажу на дах та капот), а частина шириною 100см – на бічні сторони, бампера та багажник авто.

Якщо камуфляж Вам необхідний для свого автомобіля всерйоз і надовго, то тут ми можемо запропонувати 2 варіанти камуфляжу на авто – суцільний камуфляж на плівці з мікроканалами та антигравійною ламінацією в ширині рулону 135 або 150см або камуфляж на високоякісний. плотер. Останній варіант використовується в тому випадку, якщо Ви плануєте, що як фон виступатиме сама машина, а камуфляж буде клеїтися на машину окремими шматками, що дозволить Вам заощадити суттєву суму як на виготовленні, так і на монтажі камуфляжу.

Share this post

Back to Блог
Translate »