Блог

Back to Блог

Наклейки на капот купити в Україні

Наклейка на капот – чудове рішення усунути дефекти фарби на капоті, і наша компанія зараз представляє найбільший вибір наклейок на капот в Україні. Залежно від бюджету та побажань до дизайну замовника ми можемо підібрати наклейку будь-яких розмірів та конфігурацій. Якщо бюджет обмежений і подряпина на капоті невеликого розміру – цілком можуть підійти наклейки на капот у вигляді аплікацій, заздалегідь вирізаних на плотері і для зручності при монтажі посаджених на монтажну стрічку або повнокольорові наклейки на капот, які також вирізані по периметру на плотері. Якщо ж площа пошкоджень велика, то краще затягнути капот у вінілову плівку цілком.

Тут ми теж можемо підлаштуватися під бюджет та плани щодо подальшої експлуатації автомобіля замовника та запропонувати кілька видів плівок. Якщо машина готується на продаж, і Вас мало цікавить її подальша доля, то в цьому випадку найдешевшим варіантом будуть аплікації з м’якої німецької ПВХ плівки Oracal 641 серії, якщо наклейка Вам потрібна на тривалий термін, то ідеальним варіантом буде використання литої ПВХ плівки такий як Oracal 751 серії.

У разі, коли необхідно закатати в плівку повністю – на 2-3 роки Вам цілком підійде наклейка з мономерної каландрованої плівки із захисною ламінацією. в ціновому діапазоні 850-950грн.  Якщо ж потрібна наклейка з терміном експлуатації не менше 5-7 років ми рекомендуємо нашим замовникам наклейки з багатокомпонентної ПВХ-плівки Orajet 3651 з антигравійною ламінацією Oraguard 210 за ціною 1099-1299грн. Так що якщо 300-400 грн для Вас великої ролі не відіграють,   то ми рекомендували б виготовлення наклейок на капот саме з багатокомпонентної полімерної авто плівки.

На відміну від багатьох конкурентів ми не штампуємо всі наклейки в одному розмірі, а завжди уточнюємо у замовника марку і рік випуску автомобіля і потім протягом доби з моменту надходження замовлення можемо виготовити наклейку під розміри капота саме Вашого автомобіля. Якщо Вам не підійшли варіанти наклейок на нашому сайті та Вам потрібен індивідуальний дизайн – теж не проблема, дизайнери 3D DESIGN STUDIO у найкоротші терміни розроблять та підготують до широкоформатного друку дизайн з урахуванням усіх Ваших побажань.

Share this post

Back to Блог
Translate »